Auto CPAP z zaawansowaną ulgą wydechową SysMed 20 Plus i nawilżaczem

auto-CPAP

Nowy

Auto CPAP 20 Plus z zaawansowaną ulgą wydechową A-Realase, C-Realase, funkcją RAMP wgranym polskim językiem. W zestawie zawarto 5-stopniowy nawilżacz bez konieczności dopłaty.

Więcej szczegółów

Add to wishlist

Więcej informacji

Automatyczny CPAP SysMed 20 Plus

Automatyczny CPAP firmy SysMed przeznaczony jest do leczenia osób dotkniętych problemem bezdechu sennego. Aparat posiada wysoce rozwiniętą funkcję ulgi wydechowej A- release oraz C - release. Jednostka automatycznie dostosowuje ciśnienie do potrzeb pacjenta w trybie APAP. Dzięki zastosowaniu innowacyjnej funkcji A-Release aparat natychmiast obniża ciśnienie w czasie wydechu. Dostępne są 3 poziomy ustawień funkcji ulgi oddechowej w zależności od potrzeb pacjenta. W zestawie znajduje się karta pamięci Kingston 4 GB - odczyt danych zapisywanych na karcie pozwala na dokładną analizę przebiegu procesu leczenia.

PARAMETRY TECHNICZNE APARATU CPAP

Tryb Pracy CPAP, APAP Ulga oddechowa C- Relief, A-Relief 
Zakres parametru CPAP 4 - 20cmH2O Karta pamięci 4G SD Kingston, 
zapis do 365 dni
Poziom głośności ﹤30dB@ 10cmH2O Funkcje algorytmiczne rozpoznające stany oddechu Bezdech/Spłycenie oddychania
Chrapanie, Obturacyjny bezdech senny, Ciśnienie
Funkcja CPAP Ramp 0-45 minut, 
(narastająco co 5 min)
Alarmy Alarm zasilania,
Alarm nieszczelności maski
Zasilanie 220 - 230 V / 50Hz
115 V / 60 Hz
Nawilżacz W zestawie, 5 stopni podgrzewania
Funkcja Auto Start/Stop Aparat załącza/wyłącza się automatycznie po zdjęciu maski Wyświetlacz graficzny, kolorowy 2.8” TFT
Wymiary / waga 21x21x11cm / 2.1kg Języki Angielski, Polski
Długość przewodu maski 1.8 m Gwarancja 24m

 

Ulga oddechowa C- release, A-release

to tryb podwyższonego komfortu dla pacjenta. W trybie C- release (dostępna w trybie CPAP) ciśnienie podąża za oddechem pacjenta i proporcjonalnie do indywidualnego przepływu obniża ciśnienie podczas wydechu. Funkcja A- release to dalsze rozwinięcie systemu C-release działające w trybie APAP (auto CPAP).

 

Smart Tube II

przewód tlenowy jest istotnym elementem poprawiającym komfort leczenia. Producent zaprojektował rurę, która jest lżejsza i bardziej elastyczna od poprzednika. Dzięki lżejszym kompozytom rura w mniejszym stopniu obciąża maskę i mniej przeszkadza pacjentowi w czasie terapii.

 

CPAP RAMP

funkcja stopniowego narastania ciśnienia dostępna w trybie CPAP (RAMP) ułatwia zasypianie. Aparat zwiększa ciśnienie stopniowo, aż urządzenie osiągnie przepisaną przez lekarza wartość ciśnienia.

 

Zawartość zestawu:

  • Aparat CPAP 20 Plus
  • Nawilżacz powietrza z 5 stopniową regulacją temperatury
  • Rurka powietrzna Smart Tube II
  • Torba podróżna Eco BAG
  • Dodatkowy filtr obudowy
  • Maska ustno-nosowa Comfort plus, rozmiar: medium (opcja – prosimy o kontakt)
  • Instrukcja obsługi w j.polskim 

Opinie

Oceń 
2015-01-12

opinia o auto cpap 20 plus Sysmed

Dziękuje za dostarczony aparat do leczenia bezdechu sennego. Działa wzorowo, plus za funkcjonalność, działa bez zarzutu jedynie maska mogła by być trochę lepsza - ale to już kwestia indywidualna. Zdecydowanie lepsze rozwiązanie niż w przypadku standardowych aparatów CPAP bo dostosowuje ciśnienia w przewodzie do oddechu. W zwykłym CPAP który używaliśmy dotąd - ciśnienie zawsze było takie samo podczas terapii, co negatywnie wpływało na komfort. Wszystko zgodne z opisem, kontakt z firmą też bezproblemowy. Polecam zdecydowanie

 • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.

Napisz opinię

Auto CPAP z zaawansowaną ulgą wydechową SysMed 20 Plus i nawilżaczem

Auto CPAP z zaawansowaną ulgą wydechową SysMed 20 Plus i nawilżaczem

Auto CPAP 20 Plus z zaawansowaną ulgą wydechową A-Realase, C-Realase, funkcją RAMP wgranym polskim językiem. W zestawie zawarto 5-stopniowy nawilżacz bez konieczności dopłaty.

Napisz opinię