Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/tvelmed48/ftp/medyczny/classes/Cookie.php:1) in /home/tvelmed48/ftp/medyczny/classes/controller/FrontController.php on line 1000

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/tvelmed48/ftp/medyczny/classes/Cookie.php:1) in /home/tvelmed48/ftp/medyczny/classes/controller/FrontController.php on line 1001
Wysyłka zakupionych towarów - Medyczny24 - sprzedaż koncentratorów tlenu, aparatów cpap

Wysyłka zakupionych produktów

opis warunków dostarczenia towaru

Dostawa na terenie całego kraju odbywa się za pośrednictwem kuriera firmy "UPS" wg stawek i warunków określonych w cenniku przewoźnika. Akutalny cennik na stronie www.ups.pl. Opłata za transport dotyczy zakupów poniżej 5000,00PLN netto, powyżej tej kwoty wysyłamy towar na nasz koszt. Koszty przygotowania przesyłki oraz dostarczenia do przewoźnika pokrywa firma Tvel Med.

Dostępność produktów, czas oczekiwania i realizacji

Nasza bogata oferta składa się z dwóch grup towarów. Proponujemy Państwu towary dostępne w naszym magazynie wysyłkowym. Jest ich kilkadziesiąt i są gotowe do wysyłki zazwyczaj w trybie 24 godzinnym. Oferujemy także towary przygotowane na zamówienie. W tym przypadku wysyłka może być zorganizowana w terminie od 5 do 15 dni roboczych. Na czas oczekiwania składa się - czas realizacji zamówienia przez obsługę sklepu i czas dostarczenia przesyłki przez kuriera.

CZAS OCZEKIWANIA = CZAS REALIZACJI + CZAS DOSTARCZENIA

Czas realizacji zamówienia wynosi od 1 do 15 dni roboczych. W większości przypadków czas realizacji podany jest w opisie produktu.
Czas dostarczenia przesyłki przez:
Kuriera UPS - (na terenie Polski) do 48 godzin w dni robocze. W sytuacji kiedy kurier nie zastanie adresata - pozostawi awizo z prośbą o kontakt telefoniczny w celu ustalenia terminu ponownej dostawy. Prosimy zwrócić szczególną uwagę na prawidłowe wypełnienie danych adresowych.